Ćiraković u stilu Mesija

Sutjeska – Iskra 2:0 (0:0).Stadion: pomoćni kraj Bistrice. Gledalaca: oko 100. Sudija: Deni Popović (Nikšić). Pomoćnici: Branko Odalović i Marija Drobnjak (oboje iz Nikšića). Strijelci: Ćiraković u 54. i Ćuković u 62. minutu. Žuti karton: Malović (Iskra).
SUTJESKA: Bulajić, Žižić, Stijepović, Zogović, Vuković, Krivokapić, Stefanović, Perošević, Karadžić, Nikolić, Marković. Igrali su još: Radović, Ćuković, Delić, Ćiraković, Kostić, Janjušević, Lončar, Kosović, Kostić i Jovović.
ISKRA: Popović, Bogićević, Begović, Ljumović, Lakić, Krstović, Nerić, Raičković, Đonlekić, Kaluđerović, B. Đurović. Igrali su još: Nikolić, Laković, Matić, Tamindžija, Kalezić, Mugoša, D. Đurović, Vujović, Pavićević, K. Pavićević, I. Pavićević, Kostić i Malović.
Prva kontrolna utakmica Sutjeske u Nikšiću protiv Iskre  završena je očekivano, zasluženom pobjedom domaćih.Sutjeska je ušla kao veliki favorit i opravdala tu ulogu i u borbenoj utakmici, nadigrali protivnika. Sutjeska je brzo preuzela inicijativu, imali su „plavo-bijeli” nekoliko više nego povoljnih prilika u prvom poluvremenu, ali nijesu uspjeli da zatresu mrežu Danilovgrađana. Nikolić u 6. i 33. i Karadžić u 22, 26. i 30. minutu nijesu pronašli put do protivničke mreže. U ovom periodu igre istakao se i golman Iskre Popović. I u drugom dijelu utakmice domaćin je krenuo silovito i diktirao tempo.U 54. minutu Ćiraković uzeo loptu i u stilu Lea Mesija nanizao 5 protivničkih igrača i zatresao mrežu Popovića.Nijesu se zadovoljili jednim golom fudbaleri Sutjeske. Do drugog gola stigli su u 62. minutu. Korner je sa lijeve strane izveo Kostić, a loptu je glavom do Iskrine mreže sproveo Ćuković.