Bajo Pivljanin – Jedinstvo 4:4 (2:2)

Sportski centar u Nikšiću.
Gledalaca: oko 300.
Sudije: Amil Gerina i Boban Živaljević (oba iz Podgorice).
Strijelci: Dondić u 1, Gojković u 15, I. Vučković u 23. i Ćalasan u 29. za Bajo Pivljanin, a Bojanović u 3. i 37, Mugoša u 7. i Ćetković u 39. minutu iz penala za Jedinstvo. Žuti kartoni: Perović (Bajo Pivljanin), Bojanović (Jedinstvo). Crveni karton: Perović u 39. minutu (Bajo Pivljanin).
BAJO PIVLJANIN: Manojlović, Gojković, Ušćumlić, Perović, Ristić, Šašović, Dondić, Ćalasan, I.Vučković, D.Vučković, Kandić, Radojević.
JEDINSTVO: Vukčević, Drobnjak, Damjanović, Ćetković, Mugoša, Bajović, Pušonja, Pejurić, Bojović, Bojanović, Novović, Đorović.
Izuzetno lijepa i zanimljiva predstava viđena je u prvoj utakmici finala plej-ofa. Krajnjim ishodom svakako su zadovoljniji fudbaleri Jedinstva, jer pred revanš na njihovom parketu imaju više nego povoljan rezultat.
Više od igre imali su gosti, ali su puleni Paja Glomazića bili bliži pobjedi, je su u finiš utakmice ušli sa dva gola prednosti. „Pivljani“ su utakmicu otvorili na najljepši način, protivničku mrežu nakon solo akcije pogodio je Dondić. Nakon nekoliko promašenih povoljnih prilika, golovima Bojanovića i Mugoše gosti su uspjeli da prokrenu rezultat. Pogotkom Gojkovića odmor je dočekao sa neriješenim ishodom.
Vučković i Ćalasan u nastavku su donijeli prednost domaćinima i činilo se da će na revanš putovati sa kakvom takvom prednošću. Međutim, fudbaleri Jedinstva u finišu su uspjeli da postignu dva gola, pa je i ovaj susret, kao i poslednji prvensteni okršaj ovih rivala, okončan rezultatom 4:4.